קורסים וסדנאות תפירה בתל אביב

אם את חולמת ללמוד לתפור ועדיין לא מצאת את הזמן המתאים, אני מזמינה אותך לבחור באחד מהמסלולים האישיים ללימודי התפירה . המסלולים בנויים כך שתוכלי לבחור את אורך המסלול המתאים לך, התקציב והזמן. אני יודעת כמה מאתגר לשמור על שגרה של למידה, אימון ועבודה בתקופה שכזו ולכן אני רוצה לאפשר לך מקסימום גמישות ונוחיות. תוכלי אף ללמוד לתפור מהבית: און -ליין יחד איתי ,בשיעורים פרטיים בזום(למי מתאים שיעור בזום קראי כאן).

האם אפשרי ללמוד תפירה בזום?

אז איך זה הולך? איך תבחרי מסלול ותחליטי מה מתאים לך?

1. בחרי את המסלול שמתאים לך. 2. הרשמי כאן ונשוחח. 3. התחילי להגשים את החלומות שלך ולתפור.

רוצה לקבל פרטים נוספים על שיעורי התפירה והמסלולים? השאירי פרטים כאן

המסלול המהיר: מסלול של 5 שעות לימוד.

מיועד למי שרוצה ידע בסיסי כיצד להפעיל את המכונה ולהתחיל להשתמש בה. או לחלופין: מי שמעוניינת לבחון אם עולם התפירה מרגש ומעניין אותה. מסלול של 5 שעות לימוד. הכרות עם המכונה תפעול והכרת העזרים הנחוצים ,טכניקות בסיסיות,גזירה נכונה, איך קוראים גיזרה + תפירת פרוייקט ראשון בסיסי.

המסלול הבסיסי: מסלול של 8 שעות לימוד

מיועד למי שמעוניינת להתחיל לתפור פרוייקטים לבית, תיקונים , בגדים וכו… המסלול כולל את תוכן ה"מסלול המהיר" +הכרות עם סוגי בדים ומחטים , מבוא לשיטת העתקת הבגדים ONEOFF2 ּ + תפירת דגם ראשון לפי בגד בסיסי.

המסלול ההיקפי: מסלול של 12 שעות לימוד

מיועד למי שמעוניינת ללמוד לתפור לעצמה בגדים בשיטת ONEOFF2 .תוכן הקורס כולל את " המסלול בסיסי"+ העמקה בטכניקת העתקת הבגדים : איך לעבוד ולקרא גזרה וגם לייצר גזרה מבגד קיים ומבוא לאילתורים בגזרה+ תפירת דגם נוסף על-פי בגד קיים.

שיעור פרטי: שעת לימוד

מיועד למי שמעוניינת בשיעור פרטי חד פעמי. על מנת לבדוק את התחום ולהתנסות בתפירה. ולקבל כלים ראשוניים כמו איך פעולת המכונה ואיך תופרים איתה או לחלופין לקבל ידע ספציפי על מנת להתקדם.

חדש!!! שיעורי תפירה בזום לקריאה לחצי כאן

איך זה מתנהל ואיפה לומדים?

מהי שיטת ONE-OFF2

לשיטה בה אני מלמדת אני קוראת " ONE-OFF2". הרעיון שבמרכזה הוא להתחיל מ"הסוף".

בדרך כלל כשלומדים תפירה לומדים איך לשרטט גזרות על נייר לבן ,כלומר מ-0. יש לקחת מידות גוף ולשרטט בהתאם, או לעבוד לפי בסיסי גזרה/סרגלים , או שמשתמשים בגזרות מוכנות . הנעלם כאן הוא שאין אנו יודעים אם בסופו של תהליך הגזרה תחמיא לגוף ואם נאהב את הבגד שטרכנו בהכנתו ובתפירתו. בשיטת ה one-off2 מכינים גזרות ומשרטטים אותן על נייר אך, אין צורך בחישובים מורכבים או בידע רב בתדמיתנות.

בשיטת ONE-OFF2 מתחילים לעבוד מתוך בגד קיים. כלומר: לא צריך לדמיין אותו. יש לנו נקודת התייחסות טובה מאוד. יש בידנו הרבה מאוד מידע : מאיזה בד הוא עשוי, שהמידה מתאימה והגזרה מחמיאה. אנו יודעים איך נתפר הבגד ובאיזו צורה עשויים הגימורים(הגימורים עושים את הבגד, לא כך?) . ולבסוף אנחנו יכולים לערוך התאמות אם נרצה כבר בגזרה שנוציא מהבגד.

מה משמעות ה ONE-OFF2? לכל אחד מאיתנו יש כמה פריטים מנצחים בארון. כאלה שהם "חד פעמיים" , הבגד שהכי מחמיא/נוח/אהוב/שימושי וכו… ולבגד הזה נוכל לייצר כפיל . ובהמשך לתפור אותו מבדים אחרים, מרקמים חדשים וגם לשנות את הגזרה איך שנרצה. על איך בכלל מתחילים לתפור קראי כאן

הצטרפי אלי והתחילי לתפור את החלומות שלך.