המוצרים שלי ללימוד תפירה לגדולים ולקטנים

ערכת חד הקרן מהאגדות – ללימוד תפירה לילדים

ערכה ללימוד תפירת-יד לילדים בגילאי 8 ומעלה

ילדים מתחברים מיידית לייצור רב הקסם הזה: חד הקרן, לא רק מפני שביכולתו ליצר קסמים אלא שהוא גם מתוק כל כך… להמשך קריאה לחצי כאן
ואיך ירגישו אם יכינו בעצמם את חד הקרן האישי שלהם ? כמה מספק ומהנה יהייה לחבק לפני השינה את חד הקרן שתפרו במו ידיהם ? כמה מעצים להראות לחברים ולמשפחה כמה הם מוכשרים?

ערכת ינשוף – ללימוד תפירה לילדים

ערכת הינשוף מיועדת לילדים בגילאי 8+ עם עזרה של ההורים ,אח גדול או סבתא… כי לפעמים צריך להשחיל את המחט או לעזור להם קצת לתפור כשהם מתעייפים . הערכה נתפרת ביד ומגיעה עם כל החלקים הדרושים. יחד עם הוראות תפירה ולינק לסרטון הדרכה מפורט . לרכישה מאובטחת של ערכת הינשוף לחצי כאן

סדנת הכרות בתפירה , מתנה מושלמת למי שרוצה להתחיל ולהתנסות בתחום

לפנות כמה שעות ולהתמסר לעיצוב תיכנון גזירה ותפירה , כמה שזה לא מובן מאליו. להקדיש כמה שעות לעצמך, למלא את המצברים של הנשמה ביצירה והשראה.

הסדנאות מיועדות למבוגרים/לילדים המעוניינים להתחיל לתפור אבל רוצים להתנסות קודם לכן.

אורך הסדנה: כשעתיים. בה לומדים להפעיל את המכונה לתפור תפרים בסיסיים ולתפור פרוייקט ראשון .

הסדנאות מתקיימות בסטודיו בתל אביב. הן מושלמות כמתנה למי שאוהבים ורוצים לפנק . סדנאות התפירה מיועדות לילדים מגיל 9 ומעלה ולמבוגרים. עלות סדנת הכרות: 360 ש"ח. לתיאום התקשרו 0544896056

קורס תפירה דיגיטלי – למדי לתפור מנוחיות הכורסא בבית כל כוס קפה

מה דעתך ללמוד לתפור בזמן ובקצב שלך, מהבית על כוס קפה?
ישנם הרבה קורסי -תפירה שאורכים שעות מרובות, הקורס הדיגיטלי הזה קצר וממוקד.
הוא מיועד לכל מי שמעוניינת לעשות את צעדיה הראשונים בעולם התפירה ולבדוק את זה מעניין אותה ומלהיב אותה, לפני שהיא צוללת לקורסים ארוכים ומשקיעה בהם זמן וכסף. הקורס הדיגיטלי איננו דורש ניסיון קודם בתפירה , תצטרכי מכונה בבית. מיועדת לגילאי 15+.

כרטיסיית שיעורי תפירה למתחילים ולמתקדמים

למי מתאימים שיעורי התפירה? לכל מי שמעוניינת להפוך את התפירה לתחביב מעצים ומעשיר, שאוהבת ללמוד בליווי צמוד ותומך ואישי, הלימוד האישי בנוי כך שאת זו שבוחרת את הפרוייקטים שאותם תתפרי , את היקף הלימוד ואת הימים והשעות. ביחד נעצב לך קורס אישי לפי צרכיים ורצונך .

לפני תחילת הלימוד נשוחח ואת תגדירי את המטרות שלך ,כלומר: מה תרצי ללמוד לתפור? איזה פריטים? מה את כבר יודעת? מה הדברים שמעניינים אותך, ומה הצרכים שלך? שיעורי התפירה מיועדים לקטנים מגיל 9+ ולמבוגרים.